Bransoletki z minerałów Kocie oko + Howlit

Baza bransoletki; Kocie oko, Howlit, kamienie naturalne

Surowiec zawieszki; Cyna pozłacana

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

179,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Surowiec Kocie oko
Zawieszka Cyna pozłacana złota

Więcej informacji

Bransoletki z kamieni naturalnych wykonana z kociego oka oraz howlitu, rozmiar kulek minerałów to 10 mm. Kamienie naturalne wykorzystane podczas tworzenia i projektowania bransoletek są wybierane z największą starannością i precyzją. Bransoletki idealne na każdą rękę poprzez zastosowanie gumki jubilerskiej, łatwo się ubierają i są bardzo wytrzymałe. Elementy zawieszki wykonane z cyny pozłacanej powodują, że biżuteria jest ponadczasowa i niebanalna. Cała kompozycja idealnie ze sobą współgra i tworzy bardzo unikatowy i szlachetny dodatek do codziennego ubioru.

Rozmiar bransoletek jest uniwersalny i  pasuje na nadgarstek o obwodzie od 15,5 cm do 17 cm. 
Jeśli potrzebujesz szerszej, napisz w zamówieniu a my wykonamy ją specjalnie dla Ciebie.

Rozmiar bransoletki jest uniwersalny i pasuje na nadgarstek o obwodzie od 15,5 cm do 16,5 cm. Jeżeli jednak uważasz, że podana rozmiarówka nie jest Twoją, napisz o tym w zamówieniu, a my wykonamy bransoletkę specjalnie dla Ciebie.

Wymiana i zwrot

Gdy z jakichkolwiek przyczyn zakupiony produkt nie spełnia oczekiwań bez obaw można go zwrócić (czyli odstąpić od umowy). Warunkiem zwrotu jest posiadanie dowodu zakupu, który jest dołączany do każdego produktu. Produkt powinien być zwrócony w stanie niezmienionym i z dołączonym dowodem zakupu.
Produkt zakupiony można zwrócić w przeciągu 14 dni od daty otrzymania. W celu usprawnienia procedury prosimy o wcześniejszy kontakt z nami (telefoniczny lub mailowy).
Uwaga! Nie przyjmujemy paczek za pobraniem. Pieniądze zwracamy przelewem na konto do 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki zwrotnej.

Wysyłka

Dokładamy wszelkich starań aby paczki wychodziły jak najszybciej. Wysyłamy je w dni robocze, więc po każdym weekendzie i świętach w pierwszej kolejności wysyłamy zamówienia złożone w dni wolne. Zadbamy o to, aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane jak najszybciej.